Firma Profilimiz >> Destek izim Merkezi - Proje izimi - 3d Proje - Mekanik Proje 

Firma Profilimiz

Destek Çizim Merkezi, mekanik tesisat uygulama çizimleri konusunda yeterli tecrübeye sahip bir ekip tarafından Ocak 2008`te kurulmuştur.

Amacımız ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi ve yangın söndürme tesisatı projelerini günümüzün en güncel tasarım tekniklerini kullanarak hazırlamaktır. Kullandığımız özel yazılımlarla 3 boyutlu çizimler gerçekleştirebilmekte, bu çizimlerin diğer disiplinlerle koordinasyonlarını yapabilmekteyiz. Ayrıca bu kullandığımız özel programlar sayesinde son derece hızlı ve uygulanabilir projeler üretebilmekteyiz.

Hedefimiz bünyemizde bulunan deneyimli ressam kadromuz ile ön proje çalışmaları, uygulama ve detay çizimleri, shop drawing çizimleri, as-built projelerinin hazırlanması ve metraj çıkartılması gibi tüm süreçlerde sizlere en doğru ve hatasız çözümleri sunmaktır.

Şirketimiz sadece Türkiye’ deki projelerde değil, yurtdışı projelerinde de uzmandır. Sıklıkla proje hizmetleri verdiğimiz ülkeler arasında Rusya, Katar, Libya, Afganistan ve Irak bulunmaktadır.

Hatasız Çizim Teknolojisi

Sıhhi, ısıtma, klima havalandırma, soğutma ve yangın tesisatı sektöründeki güncel proje uygulmalarında kullanılan tüm tasarım ve teknikleri bünyemizde oluşturduğumuz deneyimli ressam kadromuz ile ön proje çalışmalarından, uygulama ve detay projelerine, asbuilt projelerden metraja kadar tüm süreçlerde ortak çalışmalar ile siz değerli projecilerin her zaman yanındadır. Şirketimiz ayrıca Türkiyedeki proje çözümlerini değil yurtdışı özel uygulamaları da kapsar. Amacımız, sizlere doğru ve kaliteli projeler üretmektir.